Informace k čipové kartě:

BEZKONTAKTNÍ - ČIPOVÁ KARTA

 

Na bezkontaktní kartu naprogramujeme Vámi požadovaný tarif. Čipová karta je tedy potřeba pro všechny časové i bodové tarify a každý lyžař, včetně dětí do 6-ti let, musí mít vždy svou kartu. Na čipovou kartu je nutné složit zálohu 100 Kč, která Vám bude vyplacena zpět po vrácení karty do pokladny. Čipovou kartu je možné si ponechat u sebe na další dny, nemusí být vrácena po každém lyžování. Vždy, když je potřeba, stačí ji pouze nechat nabít v pokladně jedním z tarifů. Záloha 100 Kč bude vyplacena kdykoliv po vrácení karty. Pokud vracíte čipovou kartu poškozenou (prasklou, zlomenou, ohnutou apod.), nemáte nárok na vrácení zálohy.

BODOVÁ JÍZDENKA

Body (jednotlivé jízdy) je možné projezdit během celé lyžařské sezóny. Pokud jste tedy dnes neprojezdili všechny body, ponechte si čipovou kartu u sebe a body uplatněte kterýkoliv jiný den aktuální sezóny. Na bodovou jízdenku NEMŮŽE jezdit víc osob, tedy každý lyžař musí mít svou kartu - z jedné karty nelze odečíst body ihned za sebou. Body lze také přičítat, tedy ke stávajícímu počtu bodů na kartě dobít další body, ale pouze stejným tarifem, který na kartě již je. Nebo libovolný tarif, ale až po úplném vyježdění karty.

PERMANENTKY

Tyto jízdenky jsou aktivovány prvním zasunutím čipové karty do turniketu a jsou platné pouze na časový tarif v příslušném dni.

TURNIKETY

Karty s nabitým tarifem (bodovým nebo časovým) je třeba uložit do prázdné kapsy - nejlépe na levé straně bundy. Turniket Vás odbaví automaticky a při každém průchodu Vás informuje o zbývajícím čase platnosti Vašeho tarifu, nebo o zbývajícím počtu jízd.